Loading

Yüz Estetiği

  • Yüz Estetiği
Yüz Germe

Yüz gençleştirmede kollajen, glikolik asit, yüz germe, boyun germe gibi işlemler vardır. Bu işlemler kişinin ihtiyacına göre yapılmaktadır. Örneğin Kollajen dolgu maddesi dudak bölgesine, iki kaş arasına, alın bölgesindeki kırışıklıklara uygulanabilir

- Devamı
Dudak Dolgusu

Dudak inceliği doğuştan ya da yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilir. İnce dudak kişiyi olduğundan mutsuz ve yaşlı gösterir. Ayrıca görünüş olarak da bireyleri genellikle pek de mutlu etmeyen estetik sorunlardan birisidir. Dudaklarının ince olmasından ve yüzündeki mutsuz, yorgun ifadeden kurtulmak isteyenler dudak dolgusu yaptırabilirler.

- Devamı
Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız burun estetiği, burunda radikal değişimler istemeyen hastalar için biçilmiş bir kaftandır. Ayakta tedavi protokolleri uygulandığı için anestezi alınmasına dahi gerek yoktur. Acısız ve kesi yapılmadan gerçekleştirilen bu operasyonda mevcut yamukluk, çökme ya da düzensiz profiller doldurulur. Burun ucunu aşağıya çeken kaslara yapılan enjeksiyon ile dikleşme sağlanır.

- Devamı
Kaş Kaldırma Estetiği

Kaş düşüklüğü, yaşlılık, üzgünlük ve yorgunluk belirtileridir. Yüksek kaş ise, çatık gergin bir alın güler yüz, gençlik ve güzelliği ifade eder. Kaş kaldırma estetiği, yüze kızgın, yaşlı ve yorgunluk veren, formunu kaybeden kaşlara yapılan bir operasyondur. Alın çizgileri ise hem yaşımızı olduğundan büyük gösterir hem de yüzümüze yorgun bir ifade verir.

- Devamı
Burun Estetiği

Burun estetiği burunda mevcut olan bozukluk ve kusurların cerrahi bir uygulama ile düzeltilmesine denmektedir. Rinoplasti ameliyatlarının bir kısmı nefes almada güçlük, uyurken horlama gibi ciddi sağlık

- Devamı
Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği, alt ve üst göz kapaklarındaki fazla dokunun çıkarılmasıyla göz çevresinin gerginleştirilmesi işlemidir. Bu uygulama ile göz çevresindeki torbalanmalar, sarkmalar ile göz çevresindeki kırışıklıklar düzeltilerek kişiye daha genç ve sağlıklı bir görünüm sağlanır. Bu ameliyatlar genelde 35 yaşından sonra gerekebilen cerrahi uygulamalardır.

- Devamı
Göz Altı Morluğu

Gözaltı morluğu, estetik olarak insanları rahatsız ve mutsuz eden cilt pigmentasyon problemlerinden birisidir. Kişilere bitkin ve uykusuz bir görünüm veren gözaltı morluklarının kişiden kişiye değişen pek çok sebebi bulunmaktadır. 

- Devamı