Loading

Saç Ekimi

  • Saç Ekimi
Saç Ekimi

Saç ekimi günümüzde tedavisi çok kolay bir hastalıktır. Operasyon kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 6-8 saat sürmektedir. Saç ekimi 'FUE Tekniği' ile doğal sonuçlar alınan, kişiye eski özgüvenini geri kazandıran küçük çaplı bir estetik operasyondur.

- Devamı
Sakal ve Favori Ekimi

Genetik yapıya bağlı olarak gelişme gösteren sakal kılları, ergenlik ile birlikte kalınlaşarak uzama gösteren, erkeklerde karakteristik bir özelliğe sahip kıl kökleridir.

- Devamı
Mezoterapi

Saç Mezoterapisi özellikle genç hastalara, saç ekimine gerek duyulmadığı taktirde mevcut saç köklerini güçlendirme amaçlı yapılan bir işlemdir. Köklerin güçlenmesi için gerekli vitamin, mineral, protein gibi kan dolaşımını arttıran maddeler direkt olarak saçlı deriye enjekte edilir. Kişiye göre 10-12 seans uygulanabilir.

- Devamı
Kaş Ekimi

FUE kaş ekimi işlemi ile ekilen kaşlar ömür boyu dökülmemektedir. Ayrıca istenilen şekil verilebilen kirpikler de eklenmektedir. Bu şekilde doğal bir görünüm olmaktadır. Bu işlem gayet başarılı bir şekilde birçok hataya uygulanmıştır. Bu işleminde kesim yapılmaz. Bu sayede de iz oluşma ve enfeksiyon oluşma riski de ortadan kalkmaktadır. 

- Devamı
PRP-Platelet Rich Plasma

PRP tedavisi saçın dökülmeye başlama aşamasında hastaya önerilen bir tedavidir. PRP, kişinin kendi kanı kullanılarak, laboratuvar ortamında saça, aynı zamanda vücuda faydalı vitaminlerin kirli kandan ayrıştırılıp ihtiyaç görülen bölgeye özel iğneler ile enjekte edilmesine denir.

- Devamı